بسم الله الرحمن الرحیم

سخنی با شما خوانندگان عزیز :
هدف اصلی از تاسیس این سایت معرفی همه جانبه و کامل روستای تاریخی و باستانی کُریت از جنبه های مختلف، از چند سده پیش تا عصر حاضر به همه عزیزان کُریتی و عزیزان خارج از روستا می­باشد.
به همین خاطر گروه فرهنگی روستا از چند سال پیش پیشنهاد و کارهای اولیه مربوط به تشکیل این سایت را مطرح و طی جلساتی کوشش های مکرر در این زمینه صورت گرفت و لی متاسفانه به دلایل مختلف این گروه موفق به عملی نمودن این طرح یعنی تشکیل سایت نشد، خلاصه کلام اینکه به توفیق خداوند و تلاش دوستان این امر در سال ۱۳۹۲ عملی گردیده و اکثر کارهای فنی سایت انجام شده و بلاخره سایت راه اندازی شد.
مدیریت وبسایت تصمیم بر آن دارد که در زمینه های مختلف تاریخی ، فرهنگی ، مذهبی ، ورزشی، اخبار داخلی و … تا آن جایی که امکان دارد در بخش های گفته شده وضعیت و نما و چهره ی واقعی روستای کریت را به تصویر کشیده و به شما عزیزان معرفی نماید، لذا از همین آغاز راه که به توفیق خداوند بزرگ این مسئولیت خطیر را به هیچ منت متقبل شده و بر دوش نهاده، از همه عزیزانی که در این زمینه ها خلاقیت، علاقه مندی و استعداد و آشنایی دارند جهت هر چه بیشتر غنی تر شدن محتوای مطالب گروه را یاری نمایند. پیشنهاد و انتقاد و یاری تمامی  شما دوستان عزیز برای ما قابل احترام و تقدیر است. هر کسی بر اساس علاقه مندی و استعداد خود در بخش های مختلف مذهبی، فرهنگی، ورزشی، تاریخی، علمی و … می­تواند کار خود را از هم اکنون آغاز نماید. تا این بار بتوانیم همه با هم زادگاه و روستای دوست داشتنی خویش کریت را از زوایای مختلف به همگان بشناسانیم

در ضمن یادآور می شویم که کلیه مطالب ارسالی (متن ، اثر ، شعر و …) با نام شما در سایت انتشار داده می­شود.

نیازمندی های شدید سایت روستای کریت به موارد زیر :

·        گزارش تصویری (عکس) از روستای کریت.

·        گزارش تصویری (عکس) از مراسم های برگزار شده در روستای کریت.

·        هر گونه تصویر قدیمی از اسناد ، مکان ها ، اشخاص و .. که به نحوی با روستای کریت در ارتباط باشد.

·        زندگی نامه و عکس علما ، مراجع  و شعرای روستای کریت

·        زندگی نامه شهدا ، جانبازان ، آزادگان روستای کریت (مطلب وعکس)

·        با توجه به اینکه در نسخه جدید قسمتی با عنوان گزارش های ویدئویی ایجاد خواهد شد، از شما تقاضا می شود سوژه های مختلفی را شکار کرده و از آن گزارشی تهیه کنید. (حتی با موبایل)

·        در نسخه جدید و در قسمت گالری عکس ها قسمتی با عنوان “عکس های شخصی ” ایجاد خواهد شد که از شما تقاضا دارم عکس های شخصی خود را که مربوط به روستای کریت و  قابل انتشار در محیط اینترنت هستند را ارسال نمائید.

* در صورت داشتن هرگونه سوال، پیشنهاد، انتقاد و … با شماره ۰۹۱۳۲۵۳۰۶۲۴  و یا ایمیل: fotovati85@yahoo.com تماس حاصل فرمائید.

پیشاپیش از لطف و عنایت و ادب تمامی شما دوستان عزیز سپاسگزاریم.

التماس دعا
مدیریت وب سایت نخلستان: باقر فتوتی

 

تمامی حقوق برای سایت پایگاه خبری نخلستان کریت محفوظ می باشد .